Mycie, czyszczenie, polerowanie, szlifowanie posadzek betonowych, lastryko od RYGO. Beton to surowiec wytrzymały i ekonomiczny, stosowany jako uniwersalny budulec. Zaletą posadzki betonowej jest jej wytrzymałość, niski koszt wykonania, a także utrzymania w czystości. Profesjonalne czyszczenie posadzki betonowej pozwala nadać jej zupełnie nowego wyglądu. Przemysłowa podłoga podatna jest na rozmaite zabrudzenia, trudne do usunięcia, dlatego skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie techniki i środki okażą się w pełni skuteczne dla konkretnego typu nawierzchni. Sprawdź, naszą ofertę!

Szlifowanie posadzek betonowych Rygo

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Mycie posadzek betonowych

Każda powierzchnia wymaga innego traktowania, podobnie jak rodzaj powstałego zanieczyszczenia. Biorąc pod uwagę te czynniki oraz warunki atmosferyczne panujące w danym pomieszczeniu, dobieramy specjalistyczne środki pielęgnacyjne i urządzenia, aby skutecznie odmienić wygląd posadzki. Odnawiamy podłogi nawet na dużych przestrzeniach – magazyny, hale produkcyjne, garaże czy fabryki nie stanowią dla nas problemu. Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Skutecznie pozbywamy się:

 • piasku i kurzu;
 • plam kleju, oleju, farb, smarów i innych cieczy;
 • oznakowania poziomego;
 • śladów po obuwiu i oponach.

Nowoczesne szlifierki, opryskiwacze i zacieraczki poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, a stosowana chemia jest bezpieczna dla przebywającego w pobliżu człowieka. Dodatkowo używane przez nas środki nie niszczą struktury podłogi oraz nie obniżają jej twardości. Odpowiednio zadbana posadzka znacznie lepiej się sprawdza podczas eksploatacji, ponieważ jest twarda, a także odporna na wnikanie cieczy i brudu. Ważne jest, aby posadzki przemysłowe były łatwe w czyszczeniu, wodoodporne, antypoślizgowe i miały gładką powierzchnię. Właśnie dlatego skorzystaj z pomocy fachowców. Skutecznie czyścimy:

 • beton;
 • płytki ceramiczne;
 • kamień naturalny;
 • asfalt;
 • tworzywa sztuczne.
Polerowane i konserwacja posadzek betonowych Poznań

Konserwacja posadzek betonowych

Warto wiedzieć, że pielęgnacja posadzek betonowych to nie tylko jej regularne czyszczenie i sprzątanie, istotne jest także polerowanie posadzek betonowych oraz szlifowanie posadzek betonowych i ich konserwacja za pomocą odpowiednich preparatów. Jeśli nie chcesz narazić czyszczonej powierzchni na ryzyko uszkodzenia – powierz nam to zadanie. W oparciu o lata doświadczeń i wiedzę wypracowaliśmy sprawdzone metody wyrównywania, wygładzania i polerowania posadzek betonowych na każdym metrażu. Ile kosztuje szlifowanie posadzki betonowej? Cena usługi zależy między innymi od rodzaju i wielkości podłogi, a także powstałych zabrudzeń, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Szlifowanie, polerowanie i czyszczenie lastryko

Lastryko stosuje się na podłogach, ścianach, parapetach oraz schodach. Aby zachowało dobry wygląd przez wiele lat, należy zwrócić szczególną uwagę na właściwą impregnację tego tworzywa, czyli przede wszystkim szlifowanie i polerowanie jego powierzchni. Lastryko jest budulcem wykonanym z produktów naturalnych, dlatego szybko ulega erozji, głównie przez niewłaściwie dobrane środki do czyszczenia. Jeśli nie chcesz narazić swoich schodów lub podłóg na zniszczenie – powierz to zadanie profesjonalnej firmie sprzątającej. 

W zakres naszych usług wchodzi:

 • szlifowanie lastryko;
 • polerowanie lastryko;
 • mycie lastryko;
 • ręczne szlifowanie lastryka;
 • szlifowanie lastryko na mokro.

Podczas tych zabiegów wyrównuje się wszelkie rysy oraz usuwa brud i inne powierzchowne zanieczyszczenia. W zależności od stanu podłogi dobieramy odpowiednie techniki i bezpieczne środki, które dodatkowo zabezpieczają posadzkę przed plamami.

szlifowanie posadzek betonowych
Szlifowanie podłogi cennik Poznań

Szlifowanie lastryko - cena za m2

Lastryko wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wysoko toksyczne środki czyszczące zwykle powodują wiele szkód, choć powinno być odwrotnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie preparaty będą bezpieczne i zapewnią ochronę przed mrozem na zewnątrz, a jednocześnie odkryją prawdziwe piękno Twojej posadzki. Tylko regularne mycie i czyszczenie lastryko sprawi, że będzie ono w doskonałej kondycji przez wiele lat. 

Koszt zlecenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Płacisz jedynie za usługi niezbędne dla Twojej posadzki. Niezależnie czy jest to hol wejściowy, czy duże biuro – odpowiednio zaimpregnowana posadzka nie będzie wchłaniać oleju, smarów i wody. Możesz zdecydować się na jednorazowe lub cykliczne czyszczenie posadzek. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Nasza oferta jest szeroka i dopasowana do potrzeb klientów. Sprawdź też: