Żadna większa firma nie może się obejść bez usług sprzątających – sprzątanie w firmie musi być prowadzone regularnie i z zastosowaniem zarówno profesjonalnych środków, jak i urządzeń czyszczących. Jedynie kompleksowe działania pozwolą na zachowanie odpowiednich warunków produkcji oraz reprezentacyjnego wnętrza biura, które odpowiada za wizerunek przedsiębiorstwa przed klientami. Profesjonalna firma sprzątająca stanowi więc nieocenione wsparcie w prowadzeniu biznesu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. (Usługa – Sprzątanie firm)

Mycie okien RYGO

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Sprzątanie firm Poznań Rygo

Na czym polega sprzątanie firm?

Firma sprzątająca z Poznania, taka jak Rygo, to przede wszystkim pełen profesjonalizm i terminowa realizacja zleceń. Prace porządkowe przeprowadzamy poza czasem pracy biura lub zakładu, aby pracownicy mogli bez przeszkód realizować swoje zadania, a samo sprzątanie obiektów przebiegało sprawniej i efektywniej. Dbamy o najwyżej jakości środki czystości, dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doskonale wiemy, jak zaplanować poszczególne działania, aby właściciel firmy nie musiał się niczym martwić. 

Oferujemy sprzątanie magazynów, sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie obiektów przemysłowych, sprzątanie sklepów oraz garaży. Działamy kompleksowo i dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Sam wybierasz częstotliwość i zakres usług. Możesz skorzystać z jednorazowego wsparcia lub regularnej pomocy w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem usuwamy nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Bez względu na to czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo, czy małą firmę – firma sprzątająca Poznań i okolice to dobry wybór.

Sprzątanie biur w Poznaniu i okolicach to jedna z usług, którą znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy wszystkie problemy, jakie można spotkać podczas sprzątania i wiemy, jak je rozwiązać. Czysta i zadbana przestrzeń biurowa to jeden z czynników poprawiających efektywność osób, które w niej pracują, a także element odpowiadający za pozytywny wizerunek firmy. Właśnie dlatego warto zadbać o jej nieskazitelną czystość. Wybierając profesjonalne sprzątanie biur w Poznaniu, stawiasz na najwyższą jakość. W ramach usługi wykonujemy:

 • odkurzanie podłóg, wykładzin i dywanów;
 • mycie podłóg;
 • wycieranie kurzy z blatów, biurek, parapetów, stołów i pozostałych mebli biurowych;
 • obsługę zmywarki i czyszczenie ekspresów do kawy;
 • pranie tapicerki;
 • czyszczenie sprzętów biurowych;
 • opróżnianie i wymianę worków w koszach na śmieci;
 • sprzątanie łazienek, kuchni oraz pomieszczeń socjalnych;
 • uzupełnianie dozowników na mydło i podajników na ręczniki papierowe czy papier toaletowy.

Twój czas oraz gwarancja bezpieczeństwa są dla nas niezmiernie ważne, dlatego zawsze na czas wywiązujemy się z powierzonych nam zadań i bierzemy pełną odpowiedzialność za ewentualne poniesione straty.

Sprzątanie obiektów Rygo
Sprzątanie dla firm Rygo

Sprzątanie powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych to duże wyzwanie, ale też ważny element wpływający na komfort i bezpieczeństwo pracy. Warto powierzyć takie zadanie fachowcom z doświadczeniem, którzy posiadają profesjonalny sprzęt i zaawansowane środki chemiczne. Realizujemy zlecenia niezależnie od powierzchni obiektu, ustalając indywidualny plan pracy. Nie ograniczamy się jedynie do czyszczenia posadzek betonowych, ale skutecznie usuwamy także wszelkie zabrudzenia powstałe na maszynach, konstrukcjach metalowych czy świetlikach. Porządkujemy też ciągi komunikacyjne, pomieszczenia socjalne i stołówki.

Mycie hal magazynowych wiąże się z usuwaniem wyjątkowo uporczywych zabrudzeń substancjami chemicznymi, olejami, farbami i smarami. Sprzątanie hal magazynowych to również szereg dodatkowych usług, które znajdziesz w naszej ofercie:

Jedynie profesjonalne podejście, zastosowanie odpowiednich technik i silne środki są w stanie je usunąć. Chcesz mieć pewność, że Twój obiekt zostanie dokładnie oczyszczony? Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie sklepów

Ze względu na swoją specyfikację, sklepy narażone są na wiele zabrudzeń, a zachowanie ich czystości to podstawa, niezależnie od branży. Jeśli prowadzisz działalność handlową, zwłaszcza w obiektach wielkopowierzchniowych  koniecznie sprawdź naszą ofertę. Specjalizujemy się w sprzątaniu hal, dużych i małych sklepów, a także innych obiektów handlowych. Skutecznie czyścimy powierzchnie ekspozycyjne, ciągi komunikacyjne oraz pomieszczenia sanitarne i socjalne. Stosujemy wysokiej klasy preparaty czyszczące, konserwujące i pielęgnujące. Co zyskasz dzięki współpracy z Rygo?

 • mycie witryn sklepowych;
 • zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg, sufitów, instalacji i konstrukcji;
 • czyszczenie posadzek i oświetlenia;
 • czyszczenie ramp, podjazdów i bram wjazdowych;
 • dezynfekcję i ozonowanie.
Sprzątanie biur w Poznaniu
sprzatanie obiektow cennik

Firma sprzątająca - cennik

Cennik firmy sprzątającej dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Koszty są bowiem zmienne, w zależności od konkretnej powierzchni, umeblowania czy powstałych zabrudzeń, dlatego nie trzymamy się sztywnych ram. Podczas wyceny zawsze proponujemy korzystne rozwiązania i wspólnie ze zleceniodawcą opracowujemy plan działania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań zawsze służymy pomocą. Wybierz profesjonalne sprzątanie dla firm – gwarantujemy szybki termin realizacji usługi i fachowe podejście. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej i dołącz do grona zadowolonych klientów.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!