sprzątanie piwnic

Sprzątanie piwnic z RYGO

Twoja piwnica lub strych są już całkiem zagracone, a dodatkowych przedmiotów wciąż przybywa z nadzieją, że jeszcze je wykorzystasz? A może planujesz remont mieszkania i nie wiesz, w jaki sposób uprzątnąć stare i zużyte rzeczy? Doskonałym sposobem na rozwiązanie Twoich problemów, okaże się oferowane przez nas profesjonalne czyszczenie i opróżnianie piwnic. Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej wymagających zadań. Jesteśmy specjalistami z zakresu sprzątania i doskonale wiemy, jak Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.

Jak wygląda czyszczenie piwnic?

Piwnice i strychy to zwykle jedne z najbardziej zaniedbanych pomieszczeń w naszym domu. Ich uporządkowanie wymaga dobrej organizacji, dużego nakładu energii, a przede wszystkim zajmuje sporo czasu, niekiedy nawet kilka dni. Jeśli zależy Ci na szybkim uprzątnięciu zagraconej przestrzeni, to przychodzimy z pomocą. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który doskonale wie, jak sprawnie i bez zbędnych komplikacji pozbyć się zalegających przedmiotów.

Zanim przystąpimy do działania, ustalamy z naszymi klientami zakres prac. Jako pierwsze wywozimy wszelkie śmieci i drobne przedmioty, by następnie pozbyć się starych mebli, sprzętów AGD, stelaży łóżek i wszystkiego, co zajmuje Twoją przestrzeń, ale nigdy nie było odpowiedniej okazji, by to wyrzucić. Wszystkie zebrane przedmioty wywozimy do odpowiedniego miejsca składowania bądź utylizacji odpadów, dzięki czemu niczym nie musisz się martwić. W pomieszczeniu znajdują się przedmioty, które są cenną pamiątką? Zachowamy je w nienaruszonym stanie, jeśli tylko nam o tym powiesz. 

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Opróżnione wnętrze dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy z użyciem specjalistycznych środków chemicznych. W piwnicy pozostał dywan lub tapicerowana kanapa? Również z tych przedmiotów usuniemy nagromadzony kurz i brud. W razie potrzeby oferujemy także ozonowanie pomieszczeń, które skutecznie likwiduje wszelkie szkodliwe bakterie, wirusy, grzyby, zarodniki pleśni i nieprzyjemny zapach. W ten sposób pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów, a piwnice pozostawiamy czyste i odświeżone.

Sprzątanie piwnicy i sprzątanie strychów - co oferujemy?

firma sprzątająca Poznań

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na wywóz:

 • mebli, szafek, stołów, krzeseł, kanap, regałów;
 • wyposażanie mieszkania (np. pościeli, zastawy stołowej, obrusów);
 • ubrań i zabawek;
 • sprzętu RTV i AGD;
 • wszelkich niezbędnych przedmiotów zalegających latami.

Sprzątanie piwnic - cennik​

Zastanawiasz się, ile kosztuje sprzątanie piwnicy? Ceny naszych usług ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, starając się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki temu dokładnie wiesz, jakie koszty ponosisz i nie przepłacasz. Zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści na podstawie krótkiego wywiadu ustalą, jaki zakres prac będzie optymalny, dla całkowitego uprzątnięcia Twojego pomieszczenia.

Sprzątanie strychów i piwnic - cennik, od czego zależy?

Cena uzależniona jest od wielu czynników takich, jak:

 • wielkość pomieszczenia;
 • ilość i wielkość nagromadzonych przedmiotów;
 • liczba osób potrzebnych do wykonania zadania;
 • czas realizacji usługi;
 • koszty utylizacji odpadów.
Sprzątanie magazynów Poznań

Kiedy warto zdecydować się na profesjonalne opróżnianie piwnic?

Sprzątanie po remoncie

Profesjonalne sprzątanie piwnicy może okazać się nieocenione, jeśli:

 • potrzebujesz więcej wolnego miejsca w piwnicy;
 • planujesz remont i całkowitą zmianę aranżacji pomieszczenia;
 • sprzedajesz lub oddajesz dom w ręce innych właścicieli;
 • otrzymałeś dom w spadku i chcesz go uporządkować;
 • zmieniasz miejsce zamieszkania i chcesz pozbyć się zalegających przedmiotów, by ułatwić sobie przeprowadzkę.

Pamiętaj, że uporządkowana i czysta przestrzeń to nowe możliwości jej zagospodarowania, których jest naprawdę wiele. Piwnicę można wykorzystać jako warsztat, dodatkowe pomieszczenia mieszkalne, czy domową siłownię. Powód, dla którego decydujesz się na skorzystanie z profesjonalnego sprzątania piwnicy, tak naprawdę nie ma dla nas znaczenia. Liczy się efekt finalny i Twoje zadowolenie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowość i sprawną realizację zadania.

Sprzątanie piwnic - Poznań i okolice

Wynajem dodatkowej przestrzeni magazynowej jest kosztowny, a zalegające rzeczy zabierają i tak już ograniczone miejsce na strychu i w piwnicy? Pozbądź się tego problemu z naszą pomocą! Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która wie, jak wyczyścić najbardziej uporczywe zabrudzenia. Chętnie podejmujemy się mniejszych, jak i większych zleceń na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości (min. Swarzędz, Komorniki, Luboń, Przeźmierowo, Koziegłowy, Plewiska). Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi, by zapewnić zainteresowanym klientom kompleksową pomoc w utrzymaniu czystości. Szukasz profesjonalnego wsparcia dla swojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz w zakładce “kontakt”. Znajdziesz nas też na Facebooku i Instagramie.

Skontaktuj się z nami, a uprzątnięte i puste pomieszczenia wykorzystaj do swoich celów.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!