Sprzątanie po remoncie – Poznań

Słowo „remont” dla wielu osób nie brzmi zbyt zachęcająco. Być może na samą myśl o pokładach kurzu czy pyłu unoszących się w powietrzu, opadających na meble i obecnych w zakamarkach każdego pomieszczenia zastanawiasz się, czy faktycznie jest on niezbędny. Samo odświeżenie przestrzeni wprowadza tak wiele zamieszania, że po wszystkim mamy ochotę jedynie cieszyć się efektem końcowym. Niestety czeka jeszcze na nas mozolne sprzątanie. Chcesz tego uniknąć? Wybierz naszą firmę, oferującą kompleksowe sprzątanie po remoncie. Poznań i okolice to teren, na którym świadczymy nasze usługi. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie, budowie – dla kogo?

Remont mieszkania to ogromne wyzwanie nie tylko finansowe, ale też logistyczne. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec, ponieważ na właściciela czeka jeszcze niemały bałagan do uprzątnięcia. Drżysz na samą myśl o tym, że przyjdzie Ci stoczyć walkę z pyłem i innymi zabrudzeniami? Wybierz oferowane przez nas sprzątanie po remoncie. To usługa skierowana do osób, które cenią sobie porządek, a nie mają siły i czasu na doprowadzenie wnętrza do czystości. Działamy na terenie Poznania i okolic, oferując profesjonalną pomoc – usuwamy resztki farby, gruzu, gipsu, oczyszczamy wszelkie powierzchnie, doprowadzając do porządku również okna i ramy, kwiaty, lampy, karnisze włączniki i wiele innych. Skontaktuj się z nami bez względu na to czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem firmy, ponieważ naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Przekonaj się, że sprzątanie domu po remoncie (Poznań) wcale nie musi być trudne.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Sprzątanie mieszkań po remoncie (Poznań) – korzyści

Czy wiesz, że kurz nagromadzony po remoncie nie jest taki sam, jak ten, który każdego dnia osadza się na półkach, sprzętach i parapetach? Zwykle jest to pył powstały wskutek szlifowania gładzi gipsowej czy kucia ścian, co sprawia, że jest znacznie trudniejszy do usunięcia. Problemów nastręczają też wszelkie plamy powstałe na przykład podczas malowania, których pozbycie się wymaga specjalistycznej chemii. Co prawda możesz próbować wykorzystać do ich eliminowania domowe środki, jednak proces ten będzie bardzo czasochłonny. Oszczędź swój czas i powierz sprzątanie po remoncie profesjonalistom, dla których takie zabrudzenia to codzienność. Skutecznie usuniemy wszelki pył poremontowy ze ścian, podłóg, sufitów oraz okien, a także zaprawy i resztki farb. Pozbędziemy się także różnorodnych śmieci, takich jak opakowania po materiałach budowlanych czy zużyty sprzęt, a także zdejmiemy z okien podłóg i drzwi folię malarską. Mycie i odkurzanie nawierzchni także wchodzi w zakres naszych usług.

Ciesz się czystym mieszkaniem już w przeciągu jednego dnia. Jak to możliwe? Decydując się na sprzątanie po remoncie (Poznań), do lokalu wkracza wykwalifikowany i doświadczony zespół, który niejednokrotnie miał do czynienia z zanieczyszczeniami po remontach. Co więcej, korzystamy z profesjonalnych detergentów i specjalistycznego sprzętu, co także przyspiesza działania. Dzięki naszej pomocy nie musisz przekładać terminu przywozu mebli czy innych sprzętów i w bardzo krótkim czasie zaczniesz się cieszyć swoim miejscem, w którym poczujesz się w pełni dobrze i komfortowo.

Samodzielne sprzątanie po remoncie wymaga ogromnego wysiłku. Decydując się na pomoc specjalistów, wykorzystasz go podczas innych zadań, takich jak dopinanie ostatnich szczegółów związanych z odświeżeniem mieszkania, na pracę zawodową czy też na hobby. Duże ilości nagromadzonego pyłu i kurzu mogą też wymagać dodatkowych środków ochrony osobistej podczas dokonywania porządków. Pracownicy naszej firmy dysponują wszystkim, co jest niezbędne, a dodatkowo wiedzą jak zabezpieczyć daną przestrzeń. W ten sposób ryzyko podrażnień skóry czy dolegliwości układu oddechowego zostaje całkowicie zminimalizowane.

Sprzątanie po remoncie cennik

Sprzątanie po remoncie

Zastanawiasz się, ile kosztuje sprzątanie po remoncie? Cennik jest bardzo elastyczny i zależy od wielu czynników, w związku z czym, trudno podać konkretną stawkę. Dokonując wyceny, uwzględniamy przede wszystkim powierzchnię lokalu, który ma zostać wysprzątany, skalę i rodzaj zabrudzenia do usunięcia, rodzaj zużytych detergentów oraz liczbę pracowników, niezbędną do sprawnego wykonania zlecenia. Dlatego właśnie, jeśli zdecydujesz się na profesjonalne sprzątanie po remoncie, cena zostanie indywidualnie dobrana do Twoich potrzeb, dzięki czemu zapłacisz jedynie za usługę dedykowaną wyłącznie Tobie.

Pomimo iż sprzątanie po remoncie, wiąże się z dodatkowym wydatkiem to jest to inwestycja, która szybko się zwraca. Szczególną uwagę przykładamy do tego, by każdą powierzchnię potraktować właściwymi środkami, które skutecznie wiążą pył po budowlany. Dzięki temu nie narażamy na uszkodzenie delikatnej, drewnianej podłogi lub zarysowanie szyb w nowych oknach. Sprzątanie mieszkań po remoncie to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc, bowiem oferujemy także sprzątanie po wynajmie, biur, magazynów i hal czy kompleksowe sprzątanie po budowie. Cennik otrzymasz od nas po przedstawieniu swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej i podjąć świadomą decyzję. Generalne sprzątanie poremontowe warto powierzyć ekspertom, którzy szybko i dokładnie wykonują powierzone im zadania.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!