Sprzątanie mieszkania po wynajmie – Poznań

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, dlatego staramy się zaspokoić wymagania każdego, prezentując rozbudowany zakres usług, w który wchodzi między innymi sprzątanie po wynajmie. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na jednorazową lub stałą pomoc w utrzymaniu czystości mieszkań i domów. Taka możliwość jest szczególnie przydatna, dla osób, które posiadają dużą ilość pomieszczeń, a ich tryb życia nie pozwala poświęcić wystarczającej ilości czasu na gruntowane uporządkowanie wszystkiego. Sprawdź dostępne możliwości i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. (Usługa – sprzątanie mieszkania po wynajmie)

Sprzątanie mieszkania Poznań – co zyskasz?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań (Poznań), które obejmuje między innymi:

 • czyszczenie łazienek wraz z całą powierzchnią glazury, prysznica, toalety czy bidetu;
 • czyszczenie  kuchni;
 • odkurzanie i pranie dywanów oraz wykładzin;
 • mycie mebli z zewnątrz, a także wewnątrz;
 • pranie pościeli, ręczników;
 • doczyszczanie sprzętu AGD;
 • mycie elementów oświetlenia wraz z włącznikami elektrycznymi;
 • odkurzanie mebli tapicerowanych
 • mycie okien.
sprzątanie po wynajmie

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Zapewniamy niezbędne środki czystości, bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska, a także alergików. Stosowana przez nas wysokiej jakości chemia poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Dodatkowo w naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy, specjalistyczny sprzęt, który znacząco skraca czas oraz poprawia jakość wykonywanych usług. Działamy w kilkuosobowych zespołach, dzięki czemu  porządki zawsze przebiegają sprawnie i w ustalonym wcześniej terminie. Z nami nie musisz obawiać się opóźnień, Twoje mieszkanie będzie gotowe do zamieszkania w dogodnym dla Ciebie momencie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzątanie wynajmowanego mieszkania nie należy do łatwych zadań, a unoszący się wokół kurz i pył poremontowy bywa uciążliwy i trudny do usunięcia, dlatego przychodzimy z pomocą, oferując indywidualnie dopasowaną usługę na miarę Twoich potrzeb.

Poznań sprzątanie mieszkań – dlaczego warto zaufać specjalistom?

Wieloletnie doświadczenie, umiejętność skutecznego radzenia sobie z pojawiającymi się problemami oraz znajomość zasad i reguł obowiązujących podczas wykonywania konkretnych prac, wpływają na pełen profesjonalizm naszej firmy.  Sprzątanie mieszkań Poznań to usługa skierowana do osób, które wynajmują mieszkanie dla siebie oraz tych, którzy przygotowują nieruchomość dla nowych lokatorów. Korzystając z pomocy profesjonalistów, zyskujesz pewność solidnie wykonanego zadania z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wszystkie powierzchnie i sprzęty zostaną dokładnie wyczyszczone, a przy tym nie ulegną zniszczeniom.

Ile kosztuje usługa? Sprzątanie mieszkań Poznań

Cenę ustalamy indywidualnie z klientem, w zależności od rodzaju wykonywanych prac, wielkości powierzchni oraz użytych środków czystości. Dzięki temu zyskujesz pewność, że płacisz jedynie za wykonane zadania. Przekonaj się, że profesjonalne sprzątanie mieszkań się opłaci.

Oferujemy między innymi:

 • sprzątanie mieszkań Poznań;
 • sprzątanie mieszkań Kórnik;
 • sprzątanie mieszkań Puszczykowo;
 • sprzątanie mieszkań Komorniki;
 • sprzątanie mieszkań Swarzędz.

Doskonale znamy branżę oraz oczekiwania naszych klientów, dlatego wychodzimy im naprzeciw, by oferować pomoc z zakresu sprzątania każdemu, kto jej oczekuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Sprawdź, gdzie jeszcze nas znajdziesz.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!