Usługi sprzątania - profesjonalna pomoc w czystości

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że czystość w mieszkaniu, biurze, magazynie czy wokół budynku jest niezwykle istotna. Wpływa nie tylko na walory estetyczne obiektu, ale także na zdrowie i samopoczucie jego użytkowników bądź odwiedzających. Nie zawsze jednak mamy czas lub po prostu chęci, aby samodzielnie się tym zająć. W tym właśnie pomoże Ci profesjonalna firma sprzątająca RYGO ! Usługi sprzątania – sprawdź, co znajdziesz w naszej ofercie i dlaczego warto korzystać z pomocy specjalistów!

Profesjonalne sprzątanie Poznań

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Usługi sprzątania

Na czym polegają usługi sprzątania ?

Profesjonalne usługi sprzątania to przede wszystkim szeroko rozumiana pomoc w utrzymaniu czystości. Zajmujemy się porządkowaniem i czyszczeniem każdego rodzaju pomieszczeń – bez względu na to, czy chcesz zadbać o niewielką kawalerkę, przestrzeń biurową czy wielkopowierzchniową halę magazynową. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z dbałością o każdy detal. 

Dysponujemy specjalistycznym, certyfikowanym sprzętem oraz bezpiecznymi środkami czystości. Dzięki temu nie musisz samodzielnie organizować żadnych akcesoriów czy też detergentów. Doskonale wiemy, jakie mają zastosowanie i jak odpowiednio je dobrać, aby nie naruszyć struktury czyszczonej powierzchni.

Co obejmują usługi sprzątania?

Usługi sprzątania to profesjonalna pomoc w utrzymaniu czystości różnego rodzaju obiektów. Wyróżnia nas elastyczne podejście dopasowane do Twoich preferencji i oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować Ci szeroki zakres usług – koniecznie sprawdź i wybierz to, czego potrzebujesz!

Świadczone przez RYGO profesjonalne usługi sprzątania obejmują szereg czynności służących utrzymaniu czystości i porządku w różnych miejscach. Zakres działań może się różnić w zależności od specyfiki przestrzeni, przeznaczenia obiektu oraz indywidualnych potrzeb klientów. Co obejmują świadczone przez nas usługi sprzątania?

 • odkurzanie,
 • mycie podłóg,
 • mycie okien,
 • czyszczenie łazienek i kuchni,

 

 • czyszczenie klatek schodowych,
 • pranie dywanów i tapicerki meblowej,
 • czyszczenie powierzchni ścian i podłóg,
 • czyszczenie powierzchni metalowych i drewnianych w tym mebli i innych elementów,
 • mycie elewacji,
 • mycie i pielęgnację posadzek,
 • mycie paneli fotowoltaicznych,
 • dbałość o tereny zielone,
 • odśnieżanie,
 • sprzątanie piwnic,
 • deratyzację,
 • czyszczenie wiat śmietnikowych,
 • dezynfekcję i ozonowanie.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Profesjonalne Sprzątanie Firm

Usługi sprzątania biur (profesjonalne sprzątanie biur)

Usługi sprzątania biur skierowane są do wszystkich firm oraz instytucji, dla których czystość jest kwestią priorytetową. Zajmujemy się sprzątaniem niewielkich biur, jak również wielokondygnacyjnych biurowców. Możesz skorzystać zarówno z jednorazowego, jak i cyklicznego sprzątania swojej firmy. Jesteśmy elastyczni, dlatego bez problemu dopasujemy się do godzin pracy Twoich pracowników.

Usługi sprzątania domów (profesjonalne sprzątanie domów)

Usługi sprzątania domów dedykujemy wszystkim tym, którzy nie mają czasu lub po prostu szukają wsparcia w utrzymaniu czystości swojej przestrzeni mieszkalnej. Dzięki naszemu wsparciu zyskasz więcej czasu na odpoczynek, a Twój dom zostanie starannie i szybko wysprzątany. Nie straszne są nam uciążliwe zabrudzenia i misje specjalne – zadzwoń, by dowiedzieć się więcej

Usługi Sprzątania Domów
Usługi sprzątanie mieszkań

Usługi sprzątanie mieszkań

Chcesz, aby Twoje mieszkanie było nieskazitelnie czyste? A może przygotowujesz je dla nowych współlokatorów? Skorzystaj z usługi sprzątania mieszkań i zyskaj gwarancję porządku. Nasze usługi sprzątania obejmują każde pomieszczenie, wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania.

Sprzątanie po remontach - profesjonalne usługi sprzątania

Sprzątanie po remontach z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych, dlatego przychodzimy Ci z pomocą. Skutecznie pozbywamy się zalegającego w każdym zakamarku kurzu, usuwamy resztki farb, gipsu czy gruzu. Możesz być pewien, że nawet najmniejszy element doprowadzimy do porządku (kwiaty, klamki, ramki, karnisze czy włączniki). Skorzystaj z usługi sprzątania po remontach od Rygo i ciesz się odmienioną przestrzenią.

sprzatanie po remoncie
Sprzątanie na wysokościach

Sprzątanie na wysokościach - kompleksowe usługi sprzątające

Jako specjaliści w branży dysponujemy atestowanym sprzętem niezbędnym podczas wykonywania prac na wysokości, a nasz zespół został odpowiednio przeszkolony pod kątem zadań specjalnych. Właśnie dlatego możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi sprzątające na wysokościach, takie jak: mycie okien, elewacji, świetlików, czyszczenie rynien czy montaż banerów reklamowych.

Sprzątanie hal i magazynów (sprzątanie dla firm) - usługi sprzątanie

Oferujemy nie tylko usługi sprzątania biur, ale również sprzątanie hal i magazynów, które są wyjątkowe trudne w utrzymaniu czystości. Nieustanna eksploatacja różnego typu maszyn i urządzeń generuje kurz, brud i pył, których regularne sprzątanie jest koniecznością. Tylko w ten sposób stworzysz optymalne warunki pracy. Korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu docieramy w nawet trudno dostępne miejsca.

Usługi sprzątające

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Ceny usług sprzątania

Sprzątanie usługi - dla kogo?

Profesjonalne usługi sprzątania dedykowane są zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom czy instytucjom użyteczności publicznej. W zależności od specyfiki zlecenia zakres działań dopasowujemy do konkretnych oczekiwań.

 • Osoby prywatne – korzystają najczęściej z usług sprzątających w swoim domu lub mieszkaniu w ramach cyklicznego sprzątania, porządkowania po remoncie czy w celu przygotowania mieszkania do wynajęcia.
 • Przedsiębiorstwa i firmy – kompleksowe usługi sprzątania pozwalają im zachować porządek w biurach, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, restauracjach czy gabinetach. Usługi sprzątające mogą być świadczone regularnie lub jednorazowo.
 • Instytucje i placówki użyteczności publicznej – usługi sprzątania wykorzystują do utrzymania czystości m.in. w szkołach, przychodniach czy urzędach.
 • Właściciele nieruchomości – usługi sprzątania wykorzystują do utrzymania czystości w swoich nieruchomościach np. w hotelach, pensjonatach czy apartamentach.

 

Usługi sprzątające cennik (cennik usług sprzątających 2023)

Ceny usług sprzątających są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak:

 • zakres usług sprzątających – im więcej czynności należy wykonać, tym cena będzie wyższa;
 • rodzaj usług sprzątających – tutaj na ceny usług sprzątających wpływa stopień skomplikowania prowadzonych działań, np. cena za codzienne sprzątanie sklepu będzie niższa niż koszt dokładnego sprzątania po remoncie;
 • metraż – duże powierzchnie wymagają pracy większej liczby osób, zużycia większej ilości środków oraz zajmują więcej czasu, dlatego im większy metraż, tym ceny usług sprzątania będą wyższe;
 • rodzaj pomieszczeń – w tym przypadku chodzi przede wszystkim o przestrzeganie konkretnych procedur, dlatego cennik usług sprzątania biur będzie się różnił od ceny sprzątania placówki medycznej.
Cennik usług sprzątania biur
Usługi sprzątające cennik

Co wziąć pod uwagę wybierając usługi sprzątające?

Wybierając usługi sprzątania powinieneś być świadomy, jakie czynniki warto brać pod uwagę, aby cieszyć się pełnym profesjonalizmem i czystością swojej przestrzeni. Przede wszystkim zwróć uwagę na:

 • doświadczenie firmy;
 • opinie klientów;
 • specjalizację firmy;
 • zakres świadczonych usług;
 • cennik;
 • dostępność w ustalaniu terminów;
 • elastyczność.

Od lat oferujemy naszym klientom kompleksowe i profesjonalne sprzątanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły ewentualnej współpracy. Zapraszamy! 

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!