Profesjonalne mycie okien w Poznaniu

Wprowadzenie do naszej oferty szeregu usług dodatkowych, między innymi profesjonalnego mycia okien w Poznaniu oraz w okolicach, to odpowiedź na potrzeby klientów zarówno  indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości, a  wykwalifikowany zespół do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu możesz liczyć na dokładność, terminowość oraz niskie ceny, dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń, a odpowiemy na każde pytanie.

mycie kien firma sprzątająca rygo

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

mycie okien Poznań

Mycie okien Poznań

Jak wiadomo, witryny sklepowe, restauracyjne czy jakiekolwiek inne, stanowią najlepszą wizytówkę miejsca oraz świadczą o schludności danego pomieszczenia. Nie każdy właściciel ma wystarczającą ilość czasu, aby podjąć się mycia okien, dlatego też od lat pomagamy naszym klientom w tym wymagającym zadaniu, oferując wysoką jakość usług w korzystnej cenie. Jesteśmy poznańską firmą sprzątającą, ale dojeżdżamy też do okolicznych miejscowości: Swarzędz, Komorniki, Koziegłowy czy Suchy Las. Zajmujemy się myciem okien zarówno w firmach, jak i u osób prywatnych. Ogromne doświadczenie oraz imponująca ilość zadowolonych klientów pozwalają nam z dumą stwierdzić, że o myciu okien wiemy już wszystko.

Profesjonalne mycie okien

Nie wiesz, jak dobrze umyć okna? Brakuje Ci czasu? A może masz utrudniony dostęp do nich? W takim razie sprawdź, jak działa profesjonalna firma myjąca okna. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego zakres naszych usług jest szeroki. Oferujemy:

  • mycie okien w domach i mieszkaniach;
  • mycie okien w wieżowcach (mycie okien na wysokości);
  • mycie witryn sklepowych;
  • mycie okien po budowie;
  • mycie okien w zimę i o każdej porze roku;

Od wielu lat jesteśmy w branży, dlatego doskonale znamy oczekiwania naszych klientów. W tym przypadku liczy się dokładność, szybkość i terminowość. Posiadamy profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz specjalistyczne środki czystości, które nie robią smug, a każdą szybę pozostawiają krystalicznie czystą. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który nieustannie się rozwija, aby móc zaproponować Ci najwyższą jakość usług. Przeszliśmy odpowiednie kursy wysokościowe i posiadamy aktualne zaświadczenia lekarskie, które zezwalają nam na pracę na wysokościach oraz potwierdzają, że bez problemu poradzimy sobie z umyciem nawet pozornie niedostępnych miejsc. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów, dlatego czyszczenie okien wykonujemy wyłącznie z użyciem profesjonalnego i atestowanego sprzętu. 

mycie okna

Mycie okien - opis i film

Jak wiadomo, witryny sklepowe, restauracyjne czy jakiekolwiek inne, stanowią wizytówkę miejsca i świadczą o schludności danego pomieszczenia, dlatego też od lat pomagamy naszym Klientom w wymagającym zadaniu, jakim jest mycie okien. Poznań to siedziba naszej firmy i miejsce, w którym świadczymy większość naszych usług. Zajmujemy się myciem okien zarówno w firmach jak i u osób prywatnych. Ogromne doświadczenie oraz imponująca ilość zadowolonych klientów pozwalają nam z dumą stwierdzić, że o myciu okien wiemy już wszystko.

Pozwól nam zadbać o Twój wizerunek i skontaktuj się z naszą firmą już dziś! Realizujemy zarówno zlecenia stałe jak i jednorazowe.

mycie okien cennik

Dla kogo mycie okien Poznań?

Mycie okna to z pozoru łatwa czynność, która nie powinna sprawiać trudności, okazuje się jednak, że często jest inaczej. Zwykle wymaga ogromnych pokładów cierpliwości i precyzji, a pojawiające się smugi tuż po umyciu stają się problemem nie do przeskoczenia, nawet po wielokrotnym przecieraniu szyb. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak sobie  z tym poradzić. Nasza usługa skierowana jest do osób indywidualnych, które nie wiedzą, jak szybko umyć okna, które nie lubią tego rodzaju porządków, które ze względu na trudny dostęp, nie mogą podjąć się tego zadania, lub po prostu mają zbyt mało czasu, aby samodzielnie się tym zająć.

Jak przebiega mycie okien?

Prowadzone przez nas prace przebiegają sprawnie i skutecznie. Wpływa na to wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje oraz stosowanie najlepszych na rynku środków czystości i nowoczesnych metod mycia okien. Aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług, wykorzystujemy demineralizowaną wodę, dzięki czemu na oknach nie powstają smugi i zacieki. W trakcie prac umyjemy nie tylko same szyby, ale także ramy okienne, a to wszystko przy użyciu produktów, które są bezpieczne dla różnych rodzajów materiałów, w tym między innymi aluminium, PCV czy drewna. Co więcej, zadbamy o to, aby powierzchnia była idealnie czysta i odpowiednio wypolerowana. Jeśli w obiekcie znajdują się parapety zewnętrzne, to i one zostaną dokładnie umyte. Po wyjściu naszych specjalistów na oknach nie pozostanie ani trochę kurzu i brudu. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia dogodnego terminu mycia okien w Poznaniu i okolicach!

Znacznie trudniejszym zadaniem, z którym poradzą sobie jedynie specjaliści, jest mycie okien na wysokości. Są to najczęściej okna biurowców, wieżowców, witryn sklepowych, ale także elementy elewacji, dachów czy tarasów. Do takich działań wykorzystujemy odpowiednio długie przyrządy do czyszczenia na teleskopowych uchwytach oraz dźwigi, które umożliwiają nam czyszczenie okien tzw. metodą alpinistyczną. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie.

 

firma myjaca okna

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

mycie okien cennik

Mycie okien cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje mycie okien? Wszystko zależy tak naprawdę od Twoich potrzeb. Koszt nie jest wygórowany, jednak zależy od kilku czynników. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę przede wszystkim objętość oraz trudność zadania. Im prostsze jest okno, tym koszt mycia okien będzie mniejszy, podobnie, jak okien jednoskrzydłowych, te dwuskrzydłowe i trzyskrzydłowe będą nieco droższe tak samo, jak drzwi balkonowe. Zupełnie inaczej natomiast wygląda wycena przeszkleń biurowców, witryn sklepowych czy wieżowców. W tym przypadku koszt uzależniony jest od metrażu. Chcesz wiedzieć, jaka będzie cena mycia okien w Twoim domu lub w firmie? Zadzwoń, by poznać szczegóły.

Firma sprzątająca - mycie okien

Sprzątanie jest zajęciem, którego nie każdy lubi się podejmować, a mycie okien to szczególnie trudne zadanie. Dzięki naszej pomocy, utrzymanie porządku będzie dużo szybsze, łatwiejsze i mniej kosztowne. Oferujemy sprzątanie mieszkań i domów, ale też biur, hal produkcyjnych czy wspólnot mieszkaniowych. Stosujemy ekologiczne i bezpieczne środki czystości, nowoczesny i funkcjonalny sprzęt oraz techniki, które usprawniają przebieg prac. Jesteśmy otwarci na jednorazowe zlecenia oraz długofalowe współprace. Pozwól nam zadbać o czystość Twojej przestrzeni i skontaktuj się z nami już dziś. Sprawdź też nasze pozostałe dodatkowe usługi:

  • odśnieżanie;
  • deratyzacja;
  • ozonowanie i jonizowanie;
  • pranie tapicerki,
  • sprzątanie piwnic.
firma sprzątająca mycie okien

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!