Sprzątanie biurowców

Wygląd i czystość biurowców przekłada się na ich renomę. Są to miejsca, które zawsze powinny prezentować się nienagannie. Trudno jednak wyobrazić sobie samodzielne ich sprzątanie, właśnie dlatego przychodzimy Ci z pomocą. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biurowców na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu!

sprzątanie biur

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

sprzątanie biur

Sprzątanie biurowców Poznań

Prowadzisz własną firmę? Jesteś właścicielem lub zarządcą budynku zaadoptowanego jako biurowiec? Ta oferta jest dla Ciebie! Profesjonalne sprzątanie biurowców wymaga nowoczesnego sprzętu i odpowiednich preparatów czyszczących, dodatkowo niezbędna jest kilkuosobowa ekipa, która w krótkim czasie dokładnie zadba o każde pomieszczenie. 

 

Na dobre wrażenie firmy składa się wiele czynników, a my pomożemy Ci w detalach, które skutecznie potrafią zepsuć wizerunek marki, jeśli nie spełniają określonych standardów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Jeśli więc interesuje Cię usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb – skontaktuj się z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Profesjonalne sprzątanie biurowców

Dbamy o utrzymanie czystości nie tylko na stanowiskach pracy, ale również w gabinetach, salach konferencyjnych, pokojach socjalnych, łazienkach i wszelkich innych pomieszczeniach w biurowcu. Zakres świadczonych przez nas usług jest naprawdę szeroki, dlatego bez problemu wybierzesz to, czego potrzebujesz. Co obejmuje sprzątanie biurowców?

  • Przecieranie z kurzu biurek, szafek, regałów, blatów, urządzeń, a nawet kwiatów;
  • wyrzucanie śmieci;
  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • czyszczenie dywanów i wykładzin, pranie tapicerki;
  • czyszczenie sprzętu AGD;
  • odkamienianie czajników i ekspresów do kawy;
  • mycie i dezynfekcję frontów szafek, klamek, poręczy;
  • mycie okien (także na wysokościach);
  • uzupełnianie środków higienicznych;
  • dodatkowe usługi w zależności od potrzeb.

Dodatkowo dbamy o teren wokół budynku. Profesjonalne sprzątanie biurowców to również zamiatanie miejsc parkingowych, koszenie trawy, czyszczenie wiat śmietnikowych, przycinanie krzewów. Jesteś zainteresowany? Skorzystaj ze wsparcia specjalistów. RYGO to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

profesjonalne sprzątanie biurowców poznań

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!