Czyszczenie kostki brukowej

Na podjazdach, wokół domu oraz w ogrodach – coraz częściej w takich miejscach stosuje się kostkę brukową, głównie ze względów estetycznych. Nic dziwnego, ten typ nawierzchni prezentuje się bardzo dobrze, o ile o niego dbasz i regularnie czyścisz. Kostka brukowa jest mocno użytkowana, a przy tym narażona na niekorzystne działanie wielu czynników. Błoto, zielone naloty, plamy oleju, chwasty – z pewnością nie dodają jej uroku. Zadbaj o perfekcyjny wygląd swojej posesji z naszą pomocą i wybierz profesjonalne mycie kostki brukowej.

sprzatanie chodnikow

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Jak często wykonywać mycie kostki brukowej?

Zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie swojego podjazdu lub ogrodu? W takim razie powinieneś zadbać o regularne czyszczenie kostki. Pojawiające się pod wpływem częstego użytkowania oraz działania warunków atmosferycznych, różnego rodzaju zacieki i zabrudzenia często są trudne do usunięcia. W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługi czyszczenia kostki brukowej świadczone przez profesjonalną firmę, która wie, jak odpowiednio zadbać o taką nawierzchnię. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania, mycia ciśnieniowego, czyszczenia różnego typu obiektów i powierzchni, w tym także kostki brukowej. Wybierz usługę dopasowaną do swoich potrzeb:
mycie kostki brukowej rygo
 • czyszczenie bruku;
  • mechaniczne czyszczenie kostki brukowej;
  • czyszczenie fug kostki brukowej;
  • usuwanie mchu z kostki brukowej;
  • usuwanie plam z kostki brukowej;
  • usuwanie tłustych plam z kostki brukowej;
  • czyszczenie i impregnacja kostki brukowej;
 • czyszczenie kostki granitowej;
 • czyszczenie chodników;
 • czyszczenie polbruku.

Czyszczenie kostki wymaga specjalistycznego sprzętu i detergentów, które pozwolą skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Samodzielne przeprowadzenie tego zabiegu może nie przynieść zadowalających rezultatów. Zlecając zadanie czyszczenia kostki specjalistom takim, jak my zaoszczędzisz sporo czasu i sił, a jednocześnie zyskujesz gwarancję doskonałego stanu swojej nawierzchni, nawet tych najbardziej zanieczyszczonych fragmentów. Jednorazowe usunięcie zabrudzeń, pozwoli odnowić i odświeżyć wygląd kostki, ale jedynie regularnie prowadzone działania sprawią, że zachowa idealny stan na kolejne lata. Przekonaj się sam!

Mycie kostki brukowej

Chcesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem swojego bruku? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować Ci kompleksowe usługi czyszczenia kostki. Najczęstszym problemem dotykającym taką nawierzchnię są chwasty i mech porastające przestrzenie pomiędzy poszczególnymi kostkami. Wyglądają nieestetycznie, a dodatkowo negatywnie oddziałują na materiał. Szczególnie trudne do usunięcia są tłuste plamy na kostce np. z oleju silnikowego i różnego rodzaju smarów. To substancje nierozpuszczalne w wodzie, które szybko wnikają w pory kostki. Równie problematyczne są pozostałości z cementu i farby, najczęściej po pracach remontowo-budowlanych.

Wymienione wyżej zabrudzenia wymagają stosowania specjalistycznego sprzętu i silnych środków, jednocześnie bezpiecznych dla kostki. Jeśli nie chcesz niczego uszkodzić – skorzystaj z naszej pomocy. Zalecamy również impregnację kostki po zakończonym czyszczeniu. Impregnat penetruje strukturę materiału, dzięki czemu staje się on odporny na ścieranie i zanieczyszczenia, a Ty będziesz cieszył się jego perfekcyjnym wyglądem znacznie dłużej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od potrzeb:

 • czyszczenie kostki brukowej z cementu;
 • czyszczenie kostki brukowej z oleju;
 • czyszczenie kostki brukowej z mchu.
czyszczenie bruku

Mycie kostki granitowej:

Dużą zaletą kostki granitowej jest jej odporność na promieniowanie UV i wilgotność, jednak czyszczenie takiego tworzywa wymaga odpowiedniego sprzętu i przygotowania. Zwykle niezbędne jest mycie kostki karcherem z wykorzystaniem odpowiedniej techniki. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, pod jakim kątem powinien padać strumień wody, aby zapobiec wypłukiwaniu piasku ze szczelin oraz jakie preparaty sprawdzą się do usuwania mchu, cementu i tłustych plam. Skorzystaj z naszych usług i pozbądź się uporczywych zabrudzeń, oferujemy:

 • czyszczenie kostki granitowej z cementu;
 • czyszczenie kostki z mchu;
 • czyszczenie kostki z oleju.
sprzatanie chodnikow rygo

Czyszczenie chodników

Zamiatanie, odchwaszczanie czy przemywanie, to czynności, które każdy właściciel chodnika powinien wykonywać regularnie. W walce z trudniejszymi zabrudzeniami pomoże Ci firma czyszcząca kostkę brukową. Profesjonalne podejście pozwoli zahamować proces niszczenia powierzchni, a stosowane przez nas detergenty przedłużają żywotność materiału. Nasza oferta dostępna jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Interesuje Cię sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych? A może szybkie odśnieżanie? Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Mycie polbruku

Podjazdy, ogrody, chodniki, place zabaw, parkingi i deptaki – skutecznie czyścimy kostkę w każdym miejscu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a wspólnie znajdziemy dogodny termin. Działamy szybko i na czas oddajemy do użytku wysprzątaną przestrzeń, dlatego nie musisz martwić się żadnymi opóźnieniem. Realizujemy zarówno stałe zlecenia, jak i jednorazowe zadania.

Jak wygląda profesjonalne mycie kostki brukowej?

Do czyszczenia kostki wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz w razie potrzeby odpowiednie środki chemiczne, co pozwala nam w krótkim czasie posprzątać podłoże o znacznej powierzchni. Na samym początku nasz zespół pozbywa się wszystkiego, co może utrudnić dostęp do nawierzchni, a następnie ją zamiata. Usuwamy zalegający na kostce brud, naloty, mech oraz inne rośliny, a jeśli pojawiają się plamy i zacieki z tłustych substancji – dodatkowo stosujemy detergenty i nanosimy specjalne środki konserwujące, które tworzą niewidoczną warstwę ochronną. Dodatkowo zabezpieczamy przestrzenie między kostkami przed wyrastaniem nowych chwastów. To wszystko sprawia, że wnikanie brudu w głąb nawierzchni zostaje utrudnione, a Ty będziesz dłużej cieszyć się pięknym wyglądem swojej posesji.

Mycie kostki brukowej - cena

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje mycie kostki brukowej? Jako profesjonaliści w branży, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kosztorys sporządzamy, uwzględniając wielkość powierzchni, rodzaj materiału, który będziemy czyścić, a także wielkość i rodzaj powstałych plam. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi, dzięki czemu Twoja posesja będzie prezentować się doskonale o każdej porze roku. Jeśli chcesz poznać dokładny cennik mycia kostki brukowej – skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania i znajdziemy odpowiedni termin realizacji usługi.

jak czysisc kostke brukowa

Czyszczenie kostki brukowej - Poznań

Jesteś z Poznania lub z okolic? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dlaczego warto? Doświadczenie i nowoczesne podejście pozwala nam szybko i skutecznie walczyć nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Jesteśmy elastyczni, chętnie działamy na zlecenie osób prywatnych oraz dużych firm – czyścimy kostkę brukową na podjazdach, w ogrodach, parkingach oraz na osiedlach, a w ofercie znajduje się też możliwość impregnacji wyczyszczonej powierzchni. Dodatkowo stosujemy skuteczne i sprawdzone preparaty chemiczne, które są trudno dostępne dla pozostałych kupujących.

Zabrudzona kostka przed domem to problem wielu z nas. Wszelkie zabrudzenia eksploatacyjne, mech, przebarwienia czy plamy po oleju i cemencie skutecznie psują wygląd posesji. Jednak mamy na to sposób! Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i akcesoriami, które pozwalają nam przeprowadzić:

mycie kostki brukowej
 • ciśnieniowe mycie kostki brukowej;
 • ręczne mycie kostki brukowej;
 • maszynowe mycie kostki brukowej;
 • chemiczne czyszczenie kostki brukowej.

Jesteśmy elastyczni, a do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualnie, dobierając odpowiedni proces czyszczenia do rodzaju zabrudzeń.  Dzięki nam nawierzchnia prowadząca do Twojego domu lub firmy będzie wyglądać, jak nowa! Czyszczenie kostki brukowej to świetne uzupełnienie naszych pozostałych usług podnoszących atrakcyjność wizualną obiektów. Wybierz dodatkowo:

 • sprzątanie dróg;
 • sprzątanie terenów zielonych;
 • sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych;
 • odśnieżanie;
 • mycie okien.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!