Sprzątanie przedszkoli i żłobków

Przedszkola i żłobki to miejsca, w których dzieci bardzo często zarażają się wirusami i bakteriami. Ze względu na brak pełnej świadomości dotyczącej zasad higieny oraz niską odporność maluszki, zdecydowanie bardziej niż dorośli, narażone są na działanie wszelkich drobnoustrojów. Właśnie dlatego rolą osób zarządzających przedszkolami i żłobkami jest bezwzględna dbałość o nieskazitelną czystość wszystkich pomieszczeń. Jak zadbać o odpowiednie sprzątanie placówek edukacyjnych? Z pomocą przychodzi firma sprzątająca Rygo!

sprzątanie przedszkoli poznań rygo

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

sprzątanie przedszkoli firma sprzątająca poznań

Sprzątanie przedszkoli Poznań

Jesteśmy firmą sprzątającą świadczącą nasze usługi na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Bogatą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Zapewniamy kompleksowe podejście i elastyczne rozwiązania. Skutecznie pozbywamy się uciążliwych zabrudzeń i gwarantujemy nieskazitelną czystość pomieszczeń zgodnie z odgórnymi wymogami.

Interesuje Cię sprzątanie placówek edukacyjnych po godzinach pracy? Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy dogodny harmonogram działań. Oferujemy zarówno jednorazowe sprzątanie, jak i cykliczne usługi.

Profesjonalne sprzątanie w szkole

Szkoła to miejsce, w którym musi panować absolutny porządek, dlatego sprzątanie zarówno po zajęciach, jak i w trakcie lekcji powinno być normą. W placówkach oświatowych stawiane są specjalne wymogi dotyczące higieny, które oznaczają podwyższony poziom czystości, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo uczniów oraz personelu. Zatrudnianie dodatkowych osób, zakup profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych, często jest dość problematyczne, dlatego sprzątanie szkół podobnie, jak sprzątanie przedszkoli i żłobków warto zlecić specjalistom.

profesjonalne sprzątanie w szkole

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda placówka wymaga dokładnego czyszczenia klas, korytarzy, świetlic oraz łazienek. Pozbywamy się zabrudzeń z każdej powierzchni, niezależnie od: wielkości okna, rodzaju posadzki czy mebli i armatury. Poza sprzątaniem oferujemy też usługi dezynfekcji i jonizowania, aby zwalczyć wszelkie wirusy i bakterie. W trosce o komfort uczniów oraz nauczycieli oferujemy kompleksowe i cykliczne sprzątanie szkół. Szczegóły współpracy poznasz kontaktując się z nami. Zapraszamy!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!