Sprzątanie klatek schodowych i bloków w Poznaniu i okolicach - Dlaczego warto?

Zdecydowanie się na skorzystanie z naszych usług w zakresie sprzątania bloków, osiedli i wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu i okolicach to przede wszystkim najlepszy sposób na zachowanie czystości części wspólnych. Regularne usuwanie zabrudzeń z powierzchni pomoże między innymi w zapobieganiu pojawienia się karaczanów czy szczurów, które można coraz częściej spotkać na osiedlach z wielkiej płyty. Sprzątanie bloków i pobliskich terenów to również doskonały sposób na zadbanie o bezpieczeństwo lokatorów, w szczególności zimą. Oferowane przez nas odśnieżanie oraz posypywanie solą i piachem pomoże Państwu uniknąć przypadkowych wypadków oraz ułatwi poruszanie się po chodnikach i drogach osiedlowych. Co więcej, usługi dostępne w RYGO, dzięki którym zarówno klatki schodowe, jak i hale garażowe czy boksy śmietnikowe będą utrzymane w czystości, to świetna wizytówka dla administracji (Usługa – Sprzątanie klatek schodowych i bloków)

Sprzątanie bloków z RYGO - dopasowane do Państwa potrzeb

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy indywidualne ustalenie zakresu obowiązków i prac wykonywanych w ramach sprzątania bloków czy wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu i okolicach. Na Państwa życzenie przeprowadzimy między innymi deratyzację, dzięki której nie tylko uda się zwalczyć szkodniki biegające, ale także skutecznie zabezpieczyć osiedla i bloki przed pojawieniem się gryzoni. Pozostajemy otwarci na potrzeby naszych klientów, nieustannie służąc profesjonalnym wsparciem. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność, że wybieracie doświadczoną, zaufaną firmę, której nawet niestandardowe zlecenia nie są straszne. Podczas sprzątania bloków w Poznaniu wykorzystujemy wyłącznie najlepszy sprzęt i współpracujemy z doświadczoną kadrą pracowniczą.

Sprzątanie klatek schodowych

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Sprzątanie klatek schodowych i bloków

Członkowie wspólnot mieszkaniowych są zobowiązani do dbania o wspólną przestrzeń. Dotyczy to zarówno obszarów zielonych otaczających budynki, jak i terenów przed wejściami do bloków. Niezwykle ważne jest także sprzątanie klatek schodowych. Odpowiednio zadbane wnętrze znacznie wpływa na ogólne wrażenie, jakie sprawia budynek oraz poprawia komfort mieszkańców. Nie należy to jednak do łatwych zadań. Powierzchnia klatek schodowych jest zwykle duża, dlatego warto ten obowiązek powierzyć fachowcom. Profesjonalne mycie klatek schodowych pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia, a nasz zespół będzie czuwał nad bieżącą kontrolą powstałych nieczystości.

Sprzątanie bloków – zakres działań

Jako profesjonalna firma sprzątająca świadczymy szeroki zakres usług, w którym nie mogło zabraknąć oferty dla osiedli mieszkaniowych. Wkładamy wiele wysiłku i zaangażowania, by mieszkańcy mogli poczuć się w pełni komfortowo w swoich blokach. Dlatego sprzątanie klatki schodowej wykonujemy w pełni profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zajmujemy się sprawnym wytarciem kurzu, myciem okien, zamiataniem oraz wycieraniem schodów. Każdy element klatki schodowej i korytarza ma znaczenie, dlatego z niebywałą starannością myjemy też grzejniki, parapety i balustrady, a także gabloty ogłoszeniowe czy metalowe wycieraczki znajdujące się przed wejściem do budynku.

Sprawdź, co do zaoferowania ma nasza firma sprzątająca. Klatki schodowe dzięki sumiennej pracy doświadczonego zespołu zyskają nowego, odświeżonego wyglądu. Niestraszne są nam pajęczyny, a nawet gryzonie. Na specjalne życzenie naszych klientów włączyliśmy do oferty również deratyzację. Co pozwala nam na bieżąco monitorować populację myszy i szczurów, by następnie skutecznie z nimi walczyć. By spełnić każde oczekiwania, zajmujemy się również myciem posadzek, myciem kabin windowych, myciem drzwi do budynku oraz pomieszczeń wspólnych, myciem lamperii, a także wszelkimi innymi czynnościami, które poprawią wygląd wnętrza bloku.

sprzatanie windy poznan male

W ofercie naszej firmy znajdziesz:

 • Sprzątanie bloków
 • Sprzątanie osiedli
 • Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

W ramach wymienionej oferty możesz liczyć na:

 • zamiatanie i mycie klatek schodowych
 • mycie przeszkleń
 • okresowe działania deratyzacyjne
 • odkurzanie wszelkich powierzchni
 • zamiatanie i mycie hal garażowych
 • sprzątanie i dezynfekcja boksów śmietnikowych
 • sprzątanie terenów zewnętrznych pielęgnacja terenów zielonych (m.in. koszenie, przycinanie, podlewanie)
 • odśnieżanie i posypywanie solą i piachem

Profesjonalne sprzątanie klatek – Poznań i okolice

Sprzątanie bloków (Poznań) powierzone w nasze ręce to gwarancja profesjonalnego i dokładnego oczyszczenia powierzchni wspólnej. Świadczymy kompleksowe usługi z wykorzystaniem wysokiej jakości środków chemicznych, które są ekologiczne, a w swoim składzie nie zawierają szkodliwych substancji. Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem dopasowanym do pracy na każdej powierzchni. Opłata za sprzątanie klatki schodowej zależna jest od zakresu działań i indywidualnie ustalonego harmonogramu prac. Zapraszamy do kontaktu, by bliżej poznać szczegóły.

Zarówno sprzątanie klatki schodowej, jak i wszelkie inne prace porządkowe to dla nas codzienność, dlatego z wszystkie zlecenia realizujemy w pełni skutecznie i terminowo. Podczas trwania usługi pozostajemy w stałym kontakcie z administracją osiedla, by na bieżąco spełniać oczekiwania naszych zleceniodawców. Sprzątanie bloków (Poznań) to sprawdzona inwestycja, która przełoży się na estetykę, funkcjonalność oraz zadowolenie mieszkańców osiedla.

Rygo - firma sprzątająca klatki schodowe i nie tylko

Dbanie o czystość części wspólnych to czynność, która powinna być wykonywana regularnie. Jest to przestrzeń ogólnodostępna, która odpowiada za pierwsze wrażenie gości, potencjalnych mieszkańców, a także samopoczucie obecnie zamieszkałych osób. Na klatkach schodowych, szczególnie podczas opadów – gromadzą się wszelkie nieczystości, takie jak błoto, piach i woda. Ich usuwanie to nie tylko konieczność podyktowana względami estetycznymi, ale również bezpieczeństwem i bieżącą konserwacją budynku. Cennik sprzątania klatek schodowych dobieramy indywidualnie uwzględniając zapotrzebowanie naszych klientów.

firma sprzątająca Poznań

Nasza firma sprzątająca klatki schodowe specjalizuje w sprawnym i solidnym sprzątaniu. Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie oraz certyfikowanych detergentach dostosowanych do rodzaju powierzchni. Dbamy nie tylko o czystość bloków i klatek schodowych, ale również o właściwą konserwację części wspólnych, dzięki czemu zachowają one swoją sprawność na dłużej. Regularne porządki to klucz do sukcesu! Oferujemy także sprzątanie terenów wokół budynku, w tym czyszczenie boksów śmietnikowych, mycie hal garażowych oraz bieżące odśnieżanie alejek i chodników w czasie zimy, a także utrzymanie i pielęgnację zieleni o każdej porze roku. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.