Usługa  sprzątanie sklepów Poznań i okolice. Wysoce konkurencyjny sektor handlu wymusza na przedsiębiorcach zaprezentowanie swoim klientom nieskazitelnie czystej przestrzeni. Lśniące podłogi, wypolerowane okna i witryny oraz unoszący się wokół przyjemnych zapach to dzisiaj konieczność, która zachęca konsumentów do wybrania konkretnych sklepów. Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam dostrzec potrzeby firm prowadzących działalność handlową, dlatego oferujemy także profesjonalne sprzątanie sklepów. Dowiedz się więcej o tej usłudze. 

Sprzątanie firm Poznań - RYGO

Sprzątanie sklepów Poznań i okolice

Regularne sprzątanie w punktach handlowych jest ważne nie tylko ze względu na poczucie komfortu klientów i ich zaufania do sklepów, ale wpływa też na bezpieczeństwo odwiedzających. Przeszkody stojące na drodze, brak zdezynfekowanych toalet, wszechobecny kurz i pył, z pewnością nie sprzyjają zdrowiu. Jedno jest pewne – klient nie powinien wchodzić do brudnego i zaniedbanego marketu, z którego chce natychmiast uciec. Sprzątanie w sklepie jest więc koniecznością, a jeśli chcesz kompleksowo zadbać o przestrzeń – powierz to zadanie profesjonalistom.

Posiadamy doświadczenie w branży, co pozwoliło nam wypracować sprawdzone sposoby na dokładne wyczyszczenie nawet najbardziej wymagających miejsc. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz skutecznymi detergentami, bezpiecznymi dla odwiedzających. W naszej ofercie znajdziesz też usługi dezynfekcji oraz ozonowania, aby ograniczyć ryzyko rozmnażania się wirusów i bakterii w miejscach szczególnie zatłoczonych.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Jak wygląda oferta?

Specjalizujemy się w sprzątaniu dużych hal magazynowych, wielkopowierzchniowych marketów i obiektów handlowych, oferujemy także sprzątanie sklepów odzieżowych oraz mniejszych punktów usługowych. W zakres naszych usług wchodzi:

  • zamiatanie, mycie podłóg, czyszczenie sufitów, ścian i konstrukcji znajdujących się wewnątrz budynku;
  • mycie witryn sklepowych;
  • czyszczenie oświetleń zewnętrznych;
  • polerowanie posadzek;
  • wymiana artykułów higienicznych;
  • usuwanie śmieci. 

Dodatkowo możesz skorzystać z usługi sprzątania terenów zielonych oraz odśnieżania.

Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale podejmujemy się także cyklicznych zadań. Doskonale wiemy, że centra handlowe to miejsca o wzmożonym ruchu, dlatego wspólnie ustalamy dogodnych grafik prowadzonych działań. Przygotowując wycenę, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta. Uwzględniamy rodzaj powierzchni, wielkość obiektu i liczbę okien. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania, dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Mycie witryn w sklepie. Firma Sprzątająca RYGO
Mycie witryn sklepowych RYGO Poznań

Dlaczego tak ważne jest regularne sprzątanie firm?

Metody konserwacji i higieny najczęściej różnią się w zależności od sprzątanego obiektu, dlatego warto zaufać specjalistom. Doskonale znamy specyfikę konkretnych sklepów, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Nie przeoczymy przeszkleń, witryn sklepowych, szyldów, a nawet parkingów i chodników. Dodatkowo zadbamy o wejścia do budynków, przejścia i powierzchnie reprezentacyjne. Stosujemy sprawdzone techniki, sprzęt i odpowiednio dobrane środki pielęgnacyjne. Wszystko po to, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, doskonale znający potrzeby każdej branży. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy korzystny plan działania.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!