Właściciele domów jednorodzinnych doskonale wiedzą, jak trudno jest utrzymać w czystości duże przestrzenie. To żmudna praca wymagająca zaangażowania, a przede wszystkim regularności. Ścieranie kurzy, mycie okien czy konserwacja podłóg są zajęciami, które mogą okazać się niezwykle czasochłonne, szczególnie jeśli dysponujesz dużą powierzchnią. Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania domów, dzięki którym oszczędzisz sobie wysiłku, a jednocześnie zyskasz gwarancję nieskazitelnie czystego wnętrza.

Usługi sprzątania domów Poznań - gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa

Decydując się na oferowane przez naszą firmę usługi sprzątania, masz pewność, że Twoim domem zajmie się wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów, którzy swoje zadania wykonują z należytą dbałością o szczegóły. Przed dokonaniem zapłaty możesz skontrolować stan pomieszczeń, a wszelkie niedopatrzenia zostaną poprawione od ręki. Nasi pracownicy dbają o Twoje bezpieczeństwo, dlatego podczas pracy stosują maseczki ochronne i używają jednorazowych rękawiczek. Zapewniamy również bezpłatną dezynfekcję uchwytów wejściowych. Zlecone nam zadania wykonujemy zawsze w odpowiedzialny sposób, stosując środki chemiczne bezpieczne dla domowników, zwierząt, alergików oraz małych dzieci. Obawiasz się o swoje mienie? Wszelkie szkody wyrządzone z naszej winy zostaną natychmiastowo zrekompensowane.

sprzątanie domów Poznań

Koszt usługi uzależniony jest od tego, czego tak naprawdę potrzebujesz. Pomagamy zarówno w codziennych czynnościach między innymi: odkurzaniu dywanów, myciu podłóg, wycieraniu kurzy, jak i generalnym sprzątaniu wraz z myciem okien czy tapicerki meblowej. Dzięki takiej wycenie dokładnie wiesz, za co płacisz. Podstawowy zakres prac możesz też poszerzyć o dodatkowe czynności zgodne z Twoimi potrzebami. Od lat działamy na rynku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy ofertę, by sprostać każdemu wyzwaniu.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Co obejmują nasze usługi sprzątania? Poznań i okolice

W zależności od potrzeb klientów oferujemy jednorazowe profesjonalne sprzątanie lub długofalową współpracę polegającą na cyklicznym porządkowaniu Twojego domu. Możesz wybrać podstawowy pakiet usług obejmujący:

  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • ścieranie kurzy;
  • mycie blatów, sprzętów i szafek z zewnątrz;
  • czyszczenie armatury  łazienkowej;
  • czyszczenie kafelek łazienkowych i kuchennych.

A także bardziej zaawansowane usługi np. mycia mebli wewnątrz lub pielęgnacji domowych roślin. Wszelkie zadania wykonujemy kompleksowo, tzn. zadbamy o czystość całego Twojego domu. W przedpokoju, salonie, kuchni, łazience, biurze czy pokoju dziecka, nasza ekipa pozostawi nieskazitelny porządek.

To jednak nie wszystko. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego oferujemy także sprzątanie po remontach, czyli jedno z najbardziej uciążliwych zadań. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków czystości i odpowiedniego sprzętu – zadania wykonujemy szybko i terminowo. Z naszej pomocy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje funkcjonujące na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Profesjonalne sprzątanie biur, sprzątanie hal i magazynów czy bloków i osiedli – wybierz opcję, która Cię interesuje i skontaktuj się z nami. Wszelkie szczegóły omówimy osobiście.