kotnakt firma sprzatajaca poznan rygo waskie

Skontaktuj się z nami

Sprawdź nasze referencje

Opinie naszych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie – zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi firmie sprzątającej RYGO utrzymanie czystości

Firma sprzątająca Poznań opinie google

DOSKONAŁY
34 recenzje w
Robert Laskowski
Robert Laskowski
4. Marzec, 2021.
Zweryfikowana
Dosyć często korzystam z usług tej firmy i mogę powiedzieć, że spełnia moje oczekiwana za każdym razem. Kontakt z pracownikami na duży plus, szybka odpowiedź i wycena. Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam.
Czytaj więcej
Joanna Szulc
Joanna Szulc
24. Luty, 2021.
Zweryfikowana
Super podejście do klienta, jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług mycia okien, świetnie wykonana praca. Uczciwa firma, sprawny kontakt i bardzo miła obsługa. Firma godna polecenia.
Czytaj więcej
Daniel Szymczak
Daniel Szymczak
22. Luty, 2021.
Zweryfikowana
Jak najbardziej polecam usługi firmy RYGO, u mnie zajęła się bałaganem po całkowitym remoncie. Super kontakt z firmą, jak dla mnie świetnie wykonana usługa odświeżenia mieszkania. Serdecznie polecam!
Czytaj więcej
Magdalena Skocz
Magdalena Skocz
3. Luty, 2021.
Zweryfikowana
Firma RYGO odpowiada na porządek na naszym osiedlu. Podczas ostatnich tygodni, kiedy padał często śnieg, pracownicy tej firmy już przed świtem zaczynali odśnieżać, żeby zdążyć wykonać swoją pracę jeszcze zanim wstaną mieszkańcy. Odśnieżali zarówno chodniki, jak i miejsca parkingowe, co znacznie ułatwiało nam szybszy dojazd do pracy. Dodatkowo wszystkie osoby sprzątające są bardzo miłe i pomocne. Jestem bardzo wdzięczna za ich zaangażowanie i dziękuje za profesjonalne podejście.
Czytaj więcej
Ende marcin lewandowicz
Ende marcin lewandowicz
27. Październik, 2020.
Zweryfikowana
Od wielu lat współpracuję i polecam usługi tej formy. Profesjonalizm, terminowość, kultura obsługi na najwyższym poziomie. Ostatnio przeprowadzona rewitalizacja wykładzin winylowych z efektem "WOW!"
Czytaj więcej
Ewelina Galas
Ewelina Galas
23. Lipiec, 2020.
Zweryfikowana
Wysypała nam się firma od mycia okien na nowej inwestycji. Poprosiliśmy o pomoc fachowców od sprzątania z rygo. Wykonali pobudowlane mycie okien bez zatrzeżeń. Dotychczas firmy bardzo często rysowały przeszklenia a tu profesjonalny sprzęt i środki. Mycie okien z drabin oraz alpinistyczne. Polecam
Czytaj więcej
Beniamin Cytryński
Beniamin Cytryński
10. Lipiec, 2020.
Zweryfikowana
Za sprzątanie naszego bloku odpowiada firma Rygo. Klatka schodowa zawsze posprzątana, okna pomyte, hala garażowa również czysta. A przed budynkiem wszystko ładnie wygląda, nie ma śmieci a zieleń docięta. Zdecydowanie polecamy. Przed rozpoczęciem współpracy z Rygo, w ciągu 5 lat przerobiliśmy 4 firmy sprzątające. Stawialiśmy na niską cenę, jednak zrozumieliśmy że nie tędy droga. Firma Pana Macieja sprząta części wspólne naszego osiedla od 3 lat i wysoka jakość usług nie pozostawia wątpliwości. Pozdrawiamy- zadowolony zarząd WM
Czytaj więcej
Tomasz Zamiar
Tomasz Zamiar
1. Lipiec, 2020.
Zweryfikowana
Przede wszystkim dokładnie, jak ta firma sprzątająca zajmuje się sprzątaniem to nie trzeba niczego poprawiać. Zawsze wykonują taki zakres usług jaki jest ustalony i nie trzeba wskazywać palcem. Profesjonalna i rzetelna firma sprzątająca.
Czytaj więcej

Firma Sprzątająca Poznań - Sprawdź jak do nas dojechać