Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie naszej firmy znalazły się nie tylko takie usługi jak mycie okien, sprzątanie bloków czy deratyzacja i dezynfekcja, ale także prace dodatkowe świadczone w Poznaniu. Proponujemy Państwu przede wszystkim pranie wykładzin i dywanów przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Usługi realizujemy bez względu na wielkość zlecenia – podejmujemy się zarówno pojedynczego prania plam, które mogą wpływać na wizerunek obiektu, jak i czyszczenia dużych, wymagających wielogodzinnej pracy powierzchni. Co więcej, prace dodatkowe, które proponujemy klientom z Poznania, obejmują także sprzątanie domów i mieszkań. Odbywa się to cyklicznie lub jednorazowo, np. w okresie świątecznym lub przed innymi ważnymi wydarzeniami. Termin i sposób realizacji zleceń każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem, a jeden z pracowników RYGO zaproponuje Państwu dogodny dzień sprzątania. Zachęcamy również do skorzystania z usługi przygotowywania mieszkań do wynajmu, dzięki której będą mogli Państwo oddać w ręce przyszłych lokatorów klucze do czystego, odświeżonego lokalu, jednocześnie podnosząc jego wartość.

prace dodatkowe firma sprzatajaca rygo z poznania

W aktualnej ofercie prac dodatkowych wykonywanych w Poznaniu znajdą Państwo również doczyszczanie obiektów, czyli czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni z użyciem sprzętu ręcznego lub mechanicznego, z którymi nie poradzą sobie tradycyjne środki do sprzątania. Na życzenie naszych klientów w RYGO wykonujemy również mycie ciśnieniowe powierzchni, po którym wszelkie zabrudzenia, plamy czy smugi znikają. Zapraszamy do współpracy!

Pranie dywanów Poznań- Dlaczego warto skorzystać z prac dodatkowych oferowanych przez poznańską firmę RYGO?

W RYGO działamy w branży już od 2011 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę oraz spełnić oczekiwania dziesiątek klientów indywidualnych i biznesowych ze stolicy Wielkopolski i okolic. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym utrzymywaniu czystości, w czym pomaga nam nie tylko doświadczona i odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, ale także bogate i profesjonalne zaplecze techniczne. Prace dodatkowe oferowane w Poznaniu to nie wszystko, co znajdą Państwo w naszej aktualnej ofercie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami świadczonymi przez zespół RYGO, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!