Pranie tapicerki

Od wielu lat świadczymy szeroki zakres usług sprzątających, które obejmują między innymi czyszczenie tapicerki meblowej, zasługującej na szczególną uwagę. Meble są przecież jednym z najważniejszych elementów w każdym domu, a ich walory estetyczne oraz praktyczne trudno przecenić. Postaw na regularnie czyszczenie tapicerki ze szczególną dbałością o najmniejszy detal, aby wraz z bliskimi siedzieć na czystej i odświeżonej kanapie. Jesteśmy doświadczonym zespołem profesjonalistów, przeszkolonych w zakresie pielęgnacji każdego rodzaju tkaniny. Powierz nam czyszczenie tapicerki i kompleksowo odśwież swoje wnętrze.

pranie kanap poznań

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Pranie tapicerki Poznań

Dlaczego warto przeprowadzić profesjonalne pranie kanapy?

Regularne pranie kanap może poprawić stan Twojego zdrowia, jak to możliwe? W otaczającym nas środowisku gromadzą się roztocza szkodliwe dla górnych i dolnych dróg oddechowych człowieka. Ich największe skupiska tworzą się w głębi długo nieczyszczonych sof, kanap i narożników, powodując duszności, kaszel oraz uczulenia. Czy nie lepiej zdecydować się na profesjonalne czyszczenie kanapy? Dzięki niemu będziesz oddychać czystym powietrzem i poczujesz się w pełni komfortowo we własnym domu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak gromadzący się we włóknach brud wpływa na żywotność sof i kanap. Po wpływem zanieczyszczeń tracą one swój pierwotny wygląd, a dodatkowo stają się siedliskiem drobnoustrojów i alergenów. Regularne odkurzanie nie wystarczy, aby pozbyć się ich wszystkich, dlatego meble należy poddawać gruntownemu praniu, przeprowadzanemu z użyciem specjalistycznych środków i urządzeń.

Pranie tapicerki meblowej - sprawdzona inwestycja

Powierz czyszczenie kanap wykwalifikowanej firmie sprzątającej z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Stosujemy w pełni bezpieczne środki piorące, nieuczulające dla dzieci i zwierząt, a jednocześnie nieszkodliwe dla tkanin, nawet tych najbardziej delikatnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tapicerki wykonane są z różnych materiałów: welur, żakard, filc czy alcantara – do każdego z nich należy dobierać preparaty czyszczące ze szczególną ostrożnością. Powierzając czyszczenie mebli tapicerowanych fachowcom, unikniesz nieodwracalnych uszkodzeń, zyskując odświeżony mebel.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • czyszczenie kanapy na sucho;
 • czyszczenie parowe kanapy;
 • czyszczenie narożnika;
 • czyszczenie tapicerki skórzanej;
 • pranie foteli;
 • pranie łóżka.
Pranie tapicerki rygo
pranie kanapy

Jak przebiega pranie kanapy w domu?


Stosujemy innowacyjne metody prania tapicerki meblowej, składające się z kilku etapów:

 1.  rozpoznanie materiału, który będziemy czyścić i test stabilności koloru;
 2. odkurzanie tapicerki na sucho, które jest bardzo ważne szczególnie w przypadku mocno zakurzonych mebli lub takich, na których znajduje się spora warstwa sierści. Jeśli Twoje kanapy są regularnie czyszczone – pomijamy ten etap;
 3. odplamianie – to nic innego jak punktowe usunięcie zabrudzeń. Pozbędziemy się każdego rodzaju plam: po kawie, sokach, herbacie czy zanieczyszczeniach organicznych;
 4. rozpuszczenie brudu – etap czyszczenia z użyciem specjalistycznego sprzętu oraz detergentów;
 5. ekstrakcja brudu – za pomocą specjalnego urządzenia wypłukujemy rozpuszczone zanieczyszczenia;
 6. kontrola jakości – po każdym zabiegu sprawdzamy jego skuteczność, w przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń – od ręki poprawiamy niedociągnięcia. Jeśli jakieś zabrudzenia są szczególnie uporczywe; stosujemy specjalistyczne odplamiacze.

Pranie tapicerki cena - ile kosztuje pranie kanapy?

Cennik prania tapicerki meblowej ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Koszt zależy od rodzaju (sofa, łóżko, narożnik, krzesło, fotel, materac) i wielkości mebla, liczby poduszek oparcia oraz użytych detergentów. Zadzwoń, a na podstawie krótkiego wywiadu udzielimy Ci dokładnych informacji. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówienia, dokładność oraz zadowolenie. Profesjonalne pranie tapicerki jest szczególnie ważne, jeśli w domu przebywają małe dzieci lub alergicy – zadbaj o zdrowie swoje oraz swoich współlokatorów. To naprawdę się opłaca! Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji publicznych. Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z naszych pozostałych usług:
 • sprzątanie bloków
 • sprzątanie biur
 • sprzątanie hal i magazynów
 • sprzątanie terenów zielonych
 • sprzątanie po remontach
 • sprzątanie piwnic
oraz z szeregu dodatkowych czynności – sprawdź!
pranie tapicerki poznan

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!