Usługi sprzątające Poznań - więcej usług od RYGO

Jako profesjonalna firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem na rynku, chętnie pomagamy klientom indywidualnym oraz biznesowym. Dysponujemy doskonałym zapleczem w postaci fachowego sprzętu oraz wysokiej jakości środków chemicznych całkowicie ekologicznych i bezpiecznych. Skutecznie usuwamy najbardziej uporczywe zabrudzenia z każdej powierzchni. Pracujemy w mniejszych i większych obiektach o zróżnicowanej specyfice, proponując innowacyjne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości. Od lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz też szereg usług dodatkowych – podejmujemy się nawet niestandardowych zleceń. Interesują Cię usługi sprzątające Poznań? Wybierz Rygo! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Usługi sprzątające Poznań

Profesjonalne sprzątanie Poznań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pakiet usług dodatkowych. Wybierz korzystną dla siebie opcję.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Czyszczenie okien dla wielu osób nie jest przyjemnym zadaniem, a dla niektórych wręcz niewykonalnym ze względu na duże wysokości i pokaźny metraż. Właśnie dlatego firma myjąca okna to doskonałe rozwiązanie! Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, specjalistycznym środkom czystości i odpowiednim atestom – pozostawiamy nieskazitelnie czyste okna bez smug. Dodatkowo nasz zespół posiada zezwolenia na pracę na wysokościach. Zobacz cennik mycia okien?

Dlaczego mycie witryn sklepowych Poznań to dobry wybór? Przede wszystkim czyste szyby to lepszy wizerunek Twojej firmy. Naszą propozycję kierujemy do właścicieli sklepów i obiektów handlowych, którzy chcą zrobić dobre wrażenie na swoich klientach. Stosujemy innowacyjną metodę mycia okien wodą demineralizowaną, dzięki czemu szyby pozostają czyste na dłużej, a specjalistyczny sprzęt pozwala nam dotrzeć w trudno dostępne miejsca. 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego oferujemy naszym klientom także wszelkie prace na wysokości. Co dokładnie wchodzi w zakres takich usług? Mycie okien i świetlików, montaż banerów reklamowych i zabezpieczeń przeciw ptakom oraz oczyszczanie rynien, czyli wszystko to, co wpływa na lepszy wygląd Twojej posesji lub firmy. Dodatkowo zabezpieczamy różnorakie elementy stalowe przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Gwarantujemy skuteczność i najwyższą jakość.

Naszą specjalnością jest nie tylko sprzątanie, ale również szeroko pojęte odśnieżanie. Odśnieżanie chodnika, odśnieżanie parkingów czy odśnieżanie dachów i posesji – z pewnością znajdziesz usługę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wywozimy zalegające sterty śniegu, skuwamy lód i sople, a także zabezpieczamy drogi i alejki poprzez użycie piasku lub soli. Posiadamy specjalistyczne odśnieżarki, piaskarki i zamiatarki, które pozwalają nam szybko i skutecznie przygotować nawierzchnię do bezpiecznego poruszania się. 

Przemysłowe posadzki betonowe są szczególnie narażone na rozmaite zabrudzenia, zwykle trudne do usunięcia. Doskonale wiemy, że każda powierzchnia wymaga innego traktowania, dlatego zawsze dobieramy odpowiednie środki pielęgnacyjne, które nie niszczą struktury podłogi i jej twardości. Szlifowanie wylewki betonowej powierz specjalistom, którzy stosują sprawdzone metody wygładzania i polerowania posadzek tego rodzaju. Dzięki temu zyska ona nowy wygląd i wyższą odporność na zabrudzenia.

A co powiesz na pranie tapicerki meblowej? Meble stanowią przecież jeden z najważniejszych elementów w każdym domu, biurze czy gabinecie. Czy wiesz, że regularne czyszczenie tapicerki może wpływać na stan Twojego zdrowia? Gromadzące się we włóknach drobnoustroje i alergeny są szkodliwe dla dróg oddechowych człowieka, a pozostający brud skraca dodatkowo żywotność sof i kanap. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i delikatne preparaty czyszczące odpowiednie dla danego materiału. Nie narażaj swoich mebli na uszkodzenia – powierz czyszczenie kanap profesjonalistom.

Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam odpowiadać na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych. W aktualnej ofercie prac dodatkowych znajdziesz mycie ciśnieniowe powierzchni oraz doczyszczanie obiektów z trudno usuwalnych zanieczyszczeń, którym tradycyjne rozwiązania nie są w stanie sprostać. Nasza wykwalifikowana kadra i bogate zaplecze techniczne to gwarancja skuteczności i terminowego wykonania zlecenia.

PSFS logo male firma sprzatajaca poznan rygo

Usługi DDD

W budynkach użyteczności publicznej, blokach, fabrykach lub halach przemysłowych zwykle sprzątanie może nie wystarczyć. Często niezbędne jest prowadzenie dodatkowych działań. Kompleksowe usługi DDD pomagają skutecznie pozbyć się niebezpiecznych szkodników, bakterii i wirusów. Szybko odnajdujemy źródło problemu, usuwamy go z wykorzystaniem atestowanych środków chemicznych i doradzamy, jak uniknąć go w przyszłości. Co wchodzi w zakres usług DDD?

Odkażanie pomieszczeń biurowych i dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń jest szczególnie ważna w miejscach użytkowanych przed dużą liczbę osób. Skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów, bakterii, patogenów lub grzybów odpowiedzialnych za wywoływanie chorób. Aby dezynfekcja powierzchni przebiegła pomyślnie, niezbędny jest odpowiedni sprzęt i środki chemiczne, którymi dysponuje firma sprzątająca Rygo. Chcesz skorzystać z dezynfekcji? Oferujemy kompleksowe działania w atrakcyjnej cenie. Zawsze działamy terminowo!

deratyzacja myszy w domu

Myszy lub szczury stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka, dlatego trzeba skutecznie z nimi walczyć. Deratyzację przeprowadza się za pomocą środków chemicznych lub fizycznych. W zależności od obiektu i powierzchni dobieramy skuteczną metodę zwalczania gryzoni. Na bieżąco monitorujemy również ich populację, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji, natychmiast interweniować. Wdrażamy specjalne metody profilaktyki i walki ze szkodnikami.

Jonizowanie i ozonowanie Poznań

Chcesz przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń w swoim domu lub w firmie? W takim razie świetnie trafiłeś, ponieważ ta usługa również jest w naszej ofercie. Ozonowanie zwalcza wirusy i bakterie, a także wszelkiego rodzaju owady oraz insekty, jak np. mole, komary, pająki, mrówki czy roztocza. Zabieg jest w 100% ekologiczny i bezpieczny, jeśli zostanie przeprowadzony przez wyszkolonych specjalistów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Dlatego nie ryzykuj i nie rób tego na własną rękę – powierz to zadanie specjalistom!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA POZNAŃ - KONTAKT

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Profesjonalna firma sprzątająca Poznań

Od lat stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalny pakiet działań dopasowany do potrzeb. Zawsze służymy wsparciem i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg usług dodatkowych, które są odpowiedzią na pytania naszych klientów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm i terminowość. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej dyspozycji mają świetne zaplecze. Niezbędny sprzęt oraz środki czystości zapewniamy w ramach współpracy.

Lata pracy w tej branży pozwoliły nam wypracować wysokie standardy, które cieszą się uznaniem wśród naszych klientów. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jesteś zainteresowany profesjonalnym sprzątaniem? A może jedną z usług dodatkowych? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Jesteśmy też na Facebooku i Instagramie. Nie czekaj! Zadbaj o czystość swojego domu lub firmy!