Profesjonalne mycie okien w Poznaniu

Wprowadzenie do naszej oferty profesjonalnego mycia okien w Poznaniu i okolicach to odpowiedź na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, którzy ze względu na trudny dostęp nie mogą podjąć się tego zadania, lub po prostu mają zbyt mało czas, aby samodzielnie się tym zająć. Z pomocą przychodzimy my – firma RYGO, w której specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego chętnie umyjemy zarówno okna w niskich domach, jak i te w najwyższych budynkach, które wymagają prac na wysokości. Jesteśmy na to przygotowani. Nasi pracownicy przeszli kurs wysokościowy oraz mają aktualne zaświadczenia lekarskie, które potwierdzają, że bez problemu poradzą sobie nawet z umyciem pozornie niedostępnych miejsc. Co więcej, w RYGO, podczas mycia okien na wysokości w Poznaniu, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny i atestowany sprzęt. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów oferty!

mycie okien firma sprzatajaca rygo
mycie okien poznan firma sprzatajaca rygo male

Jak przebiega mycie okien?

Nasza praca przebiega przede wszystkim sprawnie i skutecznie. To wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej metodzie mycia okien. W poznańskich wysokich obiektach wykorzystujemy wodę demineralizowaną, a w niższych budynkach korzystamy z najlepszych środków czyszczących dostępnych na rynku. Dzięki temu na oknach nie powstają smugi i zacieki. W trakcie prac umyjemy nie tylko same szyby, ale także ramy okienne przy użyciu produktów, które są bezpieczne dla różnych rodzajów materiałów, w tym między innymi aluminium, PCV czy drewna. Co więcej, zadbamy o to, aby powierzchnia była idealnie czysta i odpowiednio wypolerowana. Jeśli w obiekcie znajdują się parapety zewnętrzne, to i one zostaną dokładnie umyte. Po wyjściu naszych specjalistów na oknach nie pozostanie ani trochę kurzu i brudu. Zapraszamy do kontaktu i umówienia dogodnego terminu mycia okien w Poznaniu i okolicach!

Mycie okien – opis i film


Jak wiadomo, witryny sklepowe, restauracyjne czy jakiekolwiek inne, stanowią wizytówkę miejsca i świadczą o schludności danego pomieszczenia, dlatego też od lat pomagamy naszym Klientom w wymagającym zadaniu, jakim jest mycie okien. Poznań to siedziba naszej firmy i miejsce, w którym świadczymy większość naszych usług. Zajmujemy się myciem okien zarówno w firmach jak i u osób prywatnych. Ogromne doświadczenie oraz imponująca ilość zadowolonych klientów pozwalają nam z dumą stwierdzić, że o myciu okien wiemy już wszystko.

Pozwól nam zadbać o Twój wizerunek i skontaktuj się z naszą firmą już dziś! Realizujemy zarówno zlecenia stałe jak i jednorazowe.

Sprzątanie - Poznaj naszą ofertę