Deratyzacja Poznań i okolice – dlaczego warto się zdecydować?

Nieproszeni goście to zdecydowanie nic przyjemnego. Pojawienie się w domu, na osiedlu lub w dowolnym innym obiekcie myszy czy szczurów to również zagrożenie dla zdrowia. Dlaczego? Ponieważ gryzonie mogą przenosić szkodliwe dla ludzi bakterie i choroby, które mogą być naprawdę niebezpieczne. Zamiast eksperymentowania z domowymi sposobami serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej deratyzacji przeprowadzanej w Poznaniu i okolicach przez zespół naszych doświadczonych pracowników. Wykorzystywane przez nas środki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Preparaty zostały odpowiednio przebadane i dopuszczone do użytku zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Nie bez znaczenia jest również skuteczność profesjonalnej deratyzacji. Już w ciągu jednej wizyty można pozbyć się problemów z gryzoniami, co bardzo często jest niemożliwe w przypadku stosowania domowych środków, na przykład pułapek na myszy.

dezynfekcja poznan firma sprzatajaca rygo 1
zamglawianie poznan firma sprzatajaca rygo

Deratyzacja i dezynfekcja – Co warto wiedzieć

Decydując się na skorzystanie z deratyzacji i dezynfekcji oferowanej przez naszą firmę w Poznaniu i okolicach, mają Państwo pewność, że wybieracie zespół specjalistów, który jest wyposażony w nowoczesny i skuteczny sprzęt. To również dzięki niemu przeprowadzenie usługi jest bezpieczne dla zdrowia i życia nie tylko ludzi, ale także zwierząt domowych. W przypadku dezynfekcji możemy zaproponować Państwu i rozwiązania jednorazowe, które nie wymagają ponownej wizyty zespołu RYGO, i te cykliczne. Oczywiście, każdorazowo konsultujemy z klientem sposób przeprowadzenia deratyzacji i dezynfekcji, jednocześnie dobierając metody walki z gryzoniami oraz wirusami, grzybami i bakteriami. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Dezynfekcja, czy też odkażanie to postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników.

Działania te skutecznie zwalczają wirusy, grzyby i bakterie.

Świadczymy usługi dezynfekcji chemicznej powierzchni dwoma metodami:

 • Oprysk powierzchni odpowiednim środkiem za pomocą opryskiwacza ręcznego. Usługa polega na naniesieniu kropli preparatu dezynfekującego za pomocą opryskiwaczy na powierzchnię w celu jej odkażenia.
 • Zamgławianie za pomocą zamgławiacza ULV. Usługa polega na wytworzeniu za pomocą urządzenia elektrycznego napełnionego preparatem dezynfekującym zimnej mgły i rozprowadzenia jej w dezynfekowanym pomieszczeniu. Mikrokropelki utrzymują się w powietrzu oraz osiadają na powierzchniach skutecznie dezynfekując je.

Stosujemy różne środki i dobieramy je pod kątem rodzaju dezynfekowanych powierzchni, aby były przede wszystkim bezpieczne dla ludzi.

Podejmujemy się zleceń jednorazowych, jak i cyklicznych – długoterminowych.

oprysk zewnetrzny firmy sprzatajacej rygo z poznania 2

Dezynfekcja Poznań – co dezynfkujemy:

 • dezynfekcja biura,
 • dezynfekcja mieszkania,
 • dezynfekcja klatki schodowej,
 • dezynfekcja terenów zewnętrznych (place zabaw, przystanki itp.),
 • środki komunikacji,
 • inne

Deratyzacja Poznań – Oferta:

 • zwalczanie szkodników biegających
 • zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami
 • monitoring populacji gryzoni
 • opracowywanie pełnej dokumentacji zwalczania gryzoni i monitoringu ich obecności
 • wdrażanie programu profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych w przedsiębiorstwach
deratyzacja oferta firmy sprzatajacej rygo