Deratyzacja

Nawet najbardziej zadbane budynki narażone są na pojawienie się gryzoni – problem ten staje się powszechny, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy poszukują schronienia przed chłodem. Zwierzęta te, choć małe, są niebezpieczne dla naszych zapasów i rzeczy, jak i dla zdrowia ze względu na choroby, które mogą roznosić.

Samodzielna próba pozbycia się szkodników może być nie tylko nieskuteczna, ale i ryzykowna dla otoczenia, szczególnie gdy podejmujemy się walki ze szkodnikami za pomocą środków chemicznych. Wbrew pozorom, trucizny które działają na gryzonie, mogę szkodzić zarówno zwierzętom domowym, jak i ludziom – należy o tym pamiętać, w szczególności gdy istnieje ryzyko, że do trutki będzie mogło dostać się dziecko.

Z tego względu najbezpieczniej zostawić deratyzację profesjonalistom, którzy mają wypracowane już efektywne metody działania.

W zakresie deratyzacji współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, wszelkiego rodzaju firmami i instytucjami oraz branżą spożywczą (z wykorzystaniem metod GMP/GHP i HACCP).

Oferta:

  • zwalczanie szkodników biegających
  • zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami
  • monitoring populacji gryzoni
  • opracowywanie pełnej dokumentacji zwalczania gryzoni i monitoringu ich&nsp;obecności
  • wdrażanie programu profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych w przedsiębiorstwach

    deratyazacja poznań

Kontakt

Poznań
tel: 690 037 377
e-mail: biuro@rygo.com.pl